• -3%
SoundMAGIC E80C Kulakiçi Kulaklık
search
  • SoundMAGIC E80C Kulakiçi Kulaklık
  • SoundMAGIC E80C Kulakiçi Kulaklık
  • SoundMAGIC E80C Kulakiçi Kulaklık
  • SoundMAGIC E80C Kulakiçi Kulaklık

SoundMAGIC E80C Kulakiçi Kulaklık

₺2.900,00
₺2.813,00 3% kazanın
Vergi dahil

Herkese stüdyo seviyesinde ses kalitesi sunmak amacıyla SoundMAGIC E80C geliştirildi. Apple ve Android akıllı telefonları arasında otomatik geçiş yapan 3 tuşlu uzaktan kumandayla donatılmış cihaz.

Adet

Özgün sese gerçek anlamda ulaşmak için, E80C'nin yeniden yapılandırılmış sürücüleri, özel olarak Japonya'dan ithal edilen yeni yüksek saflıkta bakır sargı malzemesini içermektedir. Bu malzeme, E80C'nin tüm potansiyelini elde etmek için daha yüksek bir empedans derecesine neden olur ve daha fazla sürme gücü gerektirir. Yüksek çözünürlüklü dijital ses çalar veya kulaklık amplifikatörü en iyi sesi çıkaracaktır.

Tüm akıllı telefonlarla uyumlu olan E80C, Apple ve Android akıllı telefonlar arasında otomatik olarak devreye giren 3 tuşlu uzaktan kumandaya bir mikroçip içerir. Birden fazla akıllı telefonun sahipleri ses düzeyini kontrol etmek, denetimi takip etmek ve cevap / bitiş işlevlerini çağırmak için aygıtlar arasında kolaylıkla takas yapabilir.

Müzik tutucu için yaratılmıştır.

 

SoundMAGIC E80C

 

Sofistike ses
Herhangi bir frekansın aşırı gerilmesiz iyi tanımlanmış bas ve uyumlu stereo ayrımı ile tutarlı ve dengeli ses. Nötr olarak, orijinal sese göre E80C, dürüst ve samimi bir müzik temsilini sunar.

Otomatik Akıllı Anahtar
E40C, tüm akıllı telefonlarla uyumludur ve 3 tuşlu uzaktan kumanda ünitesine bir mikroçip içerir ve bu sayede Apple, Android akıllı telefonları arasında ses, parça kontrolü ve telefon görüşmeleri için otomatik geçiş yapılır.

Olağanüstü Malzeme
E80C sürücülerinden mümkün olan en iyi performansı minimal distorsiyon ile elde etmek için SoundMAGIC, özellikle Japonya'dan ithal edilen yeni bir yüksek saflıkta bakır sargı materyalini içermektedir. Sağlam gövde tamamen alüminyumdan üretilmiş ve hassas kalıplanmış termoplastik reçine ağızlığı, gerilme dirençli Bükümlü Çekirdek Kablosu ile birlikte, son derece dayanıklı bir dinleme makinesi üretiyor.

Uyum ve İzolasyon
Ergonomik olarak tasarlanmış ses tüpleri kulak kanalına mükemmel bir şekilde oturur ve kulağınıza rahatça yerleşir. Kulak içi tasarımı sağ kulaklıklar ile birleştirilerek müzik sızdırmaz hale getirilir ve istenmeyen sesler çıkarılır. Teslimatta her kullanıcı için doğru uyumu sağlamak için birden fazla silikon ve Comply eartips bulunur.

ÖZELLİKLER

İyi tanımlanmış bas ile nötr ve dengeli ses imzası
Kusursuz orijinal stüdyo master seviyesi sesi
Yüksek çözünürlüklü DAP'ler ve kulaklık yükselticileri ile en iyi sonucu verecek şekilde tasarlandı
Apple ve Android akıllı telefonlar için üretilmiştir
Entegre 3 düğmeli akıllı uzaktan kumanda ve mikrofon
Rahat sığdırma ve ayırt edici tasarım
Güçlü yapı ve sıkışma önleyici tasarıma sahip Bükümlü Çekirdek Kablosu
Sağlam metal metal kulaklık gövdesi yapısı
Japonya'dan ithal edilen yüksek saflıkta bakır sargı malzemesi
 

PAKET DAHİL

SoundMAGIC E80C Kulaklıklar - Gunmetal
3 çift kubbe şeklinde silikon kulaklıklar (S / M / L)
3 çift düz silikon kulplar (S / M / L)
1 çift Çift Flanşlı Silikon Baştankarayı (M)
3 çift Köpük uçlarına uyun (S / M / L)
Sabit taşıma çantası
Kablo klipsi

KIK0079
7 Öğeler